Jednodenní seminář Žena v Harmonii

čtvrtek 28. září 2017 na Marjánce

Snímek obrazovky 2017-05-06 v 10.37.01

Pokud jsi stejně jako já na cestě k sebelásce, sebepoznání a hledáš svůj vnitřní zdroj energie, bude tento jednodenní seminář vhodný právě pro Tebe. Poslechni si mojí osobní pozvánku.

Pavla Rožumberská

CO TĚ NA SEMINÁŘI ŽENA V HARMONII ČEKÁ?

ŘEŠÍŠ VE SVÉM ŽIVOTĚ NĚKTERÉ Z TĚCHTO TÉMAT?

 • Toužíš v životě najít a poznat samu sebe? Hledáš nový zdroj své životní síly, štěstí a radosti?

 • Řešíš téma sebelásky a chtěla by si se mít ráda taková jaká jsi? Jsi neposkojená se svým tělem?

 • Chceš se umět uvolnit ve svém těle? Máš zájem rozvíjet své ženství?

 • Hledáš psychickou podporu a porozumění v bezpečném ženském kruhu?

 • Ráda by si věnovala jeden den jen sama sobě? Veškerou energii a pozornost jen pro sebe sama?

POKUD JSI NA VĚTŠINU OTÁZEK ODPOVĚDĚLA ANO, MÁŠ NYNÍ PŘÍLEŽITOST TO ZMĚNIT

Na jednodenním semináři ŽENA V HARMONII máš možnost lépe pochopit a porozumět sama sobě, a tak se vydat na svojí osobní cestu změny, která Tobě i Tvému okolí může přinést kvalitnější a hodnotnější život.

MŮŽEŠ NAJÍT KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ SVÝCH PROBLÉMŮ V JEDNOM SEMINÁŘI

Staší si jen dovolit čas sama pro sebe a dopřát si JEDEN DEN. Na semináři ŽENA V HARMONII budeš plnou pozornost věnovat pouze svému vlastnímu JÁ a budeš spolu s ostatními ženami objevovat krásu svého ženství v přirozené harmonii.

JAK KVALITNÍ PAK BUDE TVŮJ ŽIVOT A JAK DOBŘE SE V NĚM BUDEŠ CÍTIT?

Zkus si jen představit, jak dobře se budeš cítit. Kolik času a energie zde načerpáš? Kolik inspirace Tě osloví na Tvojí další cestě k harmonické ženě a s kým se tady potkáš a navzájem se obohatíte?

A TO VŠE BĚHEM JEDNOHO DNE!

 

PROČ ABSOLVOVAT TENTO SEMINÁŘ SE MNOU?

Už od dětství jsem se snažila být především hodná holka a tak jsem si vytvářela tlak na život a sebe sama, který mě přivedl až k dlouholetému užívání antidepresiv. Až když jsem přestala užívat hormonální antikoncepci a začala poprvé ve svém dospělém životě skutečně cítit své ženské tělo, začala jsem také vnímat svojí ženskou cykličnost. Tak začala má nedávná cesta k vlastnímu poznání svých emocí a sebelásce a já si konečně uvědomila, že už nemusím být tou hodnou holkou, protože jsem dospělá žena.  

snimek-obrazovky-2016-11-20-v-22-47-28

Konečně jsme přestala žít život podle představ druhých a začala si ve svém životě dělat věci,  které chci především já. A tak, aniž bych to prvoplánově čekala, se mi začal pomalu plnit můj osobní sen. V současné době pořádám kurzy Hormonální jógové terapie, své valstní semináře, školím nové instruktory jógy, tvořím on-line programy pro ženy, s kolegyní vedeme vlastní jógové studio, píšu články do odborných časopisů a knih, natáčím videa a rozhovory... a vím, že to je jen začátek.

Nyní cítím, že přisel ten správný čas, abych mohla všechny načerpané informace předavát i Tobě a všem ženám, se kterými se mohu ve svém životě potkat. Jsou to vlastní zkušenosti, semináře kterými jsem osobně prošla, knihy, které jsem přečetla, filmy které jsem viděla, webináře, které jsem si poslechla, on-line kurzy, kterými jsem prošla a kterým osobně věřím a dávají mi obrovský smyl a mně samotné moc pomáhají. Proto jsem se rozhodla naplnit svůj život pomocí co nejvíce ženám, aby mohly začít žít život podle svých vlastních představ a přitom v plné ženské harmonii.

 JAK BUDE SEMINÁŘ PROBÍHAT?

Seminář bude obsahovat 5 základních témat, kterými budeme společně procházet a diskutovat o nich. Každé téma obsahuje teoretickou a praktickou část. Některé z témat bude zakončené speciální meditací, kterou ho ještě podpoříme. Celý kurz bude zakončen posvátným rituálem pro pozitivní změny v tvém životě.

KTERÁ TÉMATA BUDEME NA SEMINÁŘI PROBÍRAT? 

 • 1

  ŽIVOT JE DECH, NE STRES

  Pro nalezení vnitřního klidu a rovnováhy je naprosto zásadní dýchání, vědomé dýchání. Dech je totiž úžasným prostředkem a mocným nástrojem k tomu, jak být plným vědomím v přítomném okamžiku. “Teď a tady”. Když vnímáme svůj dech, vnímáme své tělo a jeho potřeby, vnímáme samy sebe. Na semináři se naučíš jednoduchou techniku vědomého dýchání a zklidnění a společně si projdeme meditací na svůj vnitřní bezpečný prostor.
 • 2

  RADOST NA KAŽDÉM KROKU

  „Pohybujeme se dopředu, je však potřeba u toho zůstat v přítomnosti. Můžeme si užívat každý krok. Nemusíme nikam spěchat. Nikam dojít. Jsme v cíli. Jak mít potěšení z každého kroku? Jak vnímat jeho krásu a jedinečnost okamžiku, jak je příjemné kráčet a nikam nespěchat.
 • 3

  VDĚČNOST A ÚCTA KE SVÉMU TĚLU

  Své tělo považujeme za samozřejmost. Nevnímáme ho a je proto pro nás těžké si ho vážit, pečovat o něj a a cítit vůči němu vděčnost. Tělu je velmi příjemné když dostává láskyplnou pozornost. Na semináře projdemem meditací, kde budeš moci navázt kontakt se svým tělem a projevit mu svou vděčnost.
 • 4

  ČAKRY - CESTOU MOŘEM ENERGIE

  Existují určitá spojovací místa mezi energetickým “mořem” prány (životní energie), jež nás obklopuje, a mezi naším fyzickým tělem - čakry. Jako energetická, nebo silová centra. Posílení a harmonizace čaker a jejich funkce jsou pro naše tělesné, duševní a spirituální zdraví velmi potřebné. Na semináři se seznámíme se základními pojmy tzv.jemnohmotné energie a se sedmi základními čakrami. Projdeme speciální meditací na jejich harmonizaci.
 • 5

  BOHYNĚ LAKŠMÍ

  Lakšmí jako Bohyně hojnosti štěstí a zdraví. Její jméno charakterizuje čtyři hlavní cíle života - bohatství, správné jednání, touhu a vysvobození. Lakšmí má ráda vděčná a vnímavá srdce. Na semináři ji budemem během rituálu volat a představovat, že nám božksým způsobem plní veškerá naše přání. Její zjevení jsou fyzickým vtělením lásky a vděčnosti, kterou během rituálu pocítíme.

 JAKÝ ZÍSKÁŠ NAVÍC BONUS?

Jako BONUS si ze semináře odneseš svůj pracovní sešit, kde budeš mít všechna důležitá témata pohromadě. Získáš tak vše, co Ti pomůže pokračovat na Tvé cestě dalším životem ŽENY V HARMONII.

A jako EXTRA DÁREK získáš navíc neomezený vstup do onlinové VIP členské videogalerie v celkové hodnotě 592 Kč ZDARMA. Zde najdeš celkem 18 videí, 165 minut cvičení a ještě dva seznamy navíc, 7 hlavních čaker a pravidla Jama a Nijama. 

CENA PRO DVĚ OSOBY 790 Kč

CENA PRO JEDNU OSOBU 490 Kč

 A PROČ PRÁVĚ TEĎ?

 • Díky semináři se můžeš začít věnovat více sama sobě, posilovat svou vlastní sebelásku, mít se ráda taková jaká jsi, být se sebou více spokojená a sama sobě se začít skutečně líbit. Můžeš více rozumět svému ženství a začít plně využívat svůj vlastní potenciál.

 • Najdeš svůj nový zdroj životní síly, štěstí a radosti. Dostaneš psychickou podporu a porozumění v bezpečném ženském kruhu.

 • Získáš jedinečnou možnost lépe pochopit a porozumět sama sobě, a tak se vydat na svojí osobní cestu změny, která Tobě i Tvému okolí přinese kvalinější a hodnotnější život.

 • Tak neváhej a věnuj sama sobě jeden den, který Tě může velmi obohatit a posunout na tvé cestě životem. Moc se na naší společnou cestu těším!

GARANCE SPOKOJENOSTI

Pokud seminář absolvuješ a nebude Ti kvalitou vyhovovat, pak nám do 30 dnů po absolvování můžeš napsat a my Ti vrátíme peníze zpět na Tvůj účet. Tak nic vlastně dopředu neriskuješ :-)!

V případě Tvojí neúčasti z osobního důvodu jsou peníze bohužel nevratné. 

PŘIPOMENUTÍ: 

 • Semináři ŽENA V HARMONII je vhodný právě pro Tebe, pokud chceš lépe pochopit a porozumět sama sobě, a tak se vydat na svojí osobní cestu změny, která Tobě i Tvému okolí může přinést kvalinější a hodnotnější život.

 • Na semináři společně projdeme tato témata:

 • 1

  Život je dech, ne stres

 • 2

  Radost na každém kroku

 • 3

  Vděčnost a úcta ke svému tělu

 • 4

  Čakry - cestou mořem energie

 • 5

  Bohyně Lakšmí

 • Jako BONUS si ze semináře odneseš svůj pracovní sešit, kde budeš mít všechna důležitá témata pohromadě. Získáš tak vše, co Ti pomůže pokračovat na Tvé cestě dalším životem ŽENY V HARMONII.

 • A jako BONUSOVÝ dárek získáš navíc neomezený vstup do onlinové VIP členské videogalerie v celkové hodnotě 592 Kč ZDARMA. Zde najdeš celkem 18 videí, 165 minut cvičení a ještě dva seznamy navíc.

CENA PRO DVĚ OSOBY 790 Kč 

CENA PRO JEDNU OSOBU 490 Kč

JEŠTĚ VÁHÁŠ A CHCEŠ SE NA NĚCO ZEPTAT? 

Pokud máš nějaké pochybnosti nebo otázky, tak napiš organizátorce celého semináře, Ivě Votavové na email: ivana@projektyproradost.cz, ráda Ti vše zodpoví.

REZERVACE NA SEMINÁŘ 

 

SEMINÁŘ ŽENA V HARMONII SE KONÁ VE ČTVRTEK 28. ZÁŘÍ 2017.

Sejdeme se na Marjánce, Bělohorská 35/262, 169 00 Praha 6 - Břevnov, registrace bude probíhat od 9.00, průběh semináře je 9.45 - 18.00.

Vyplň prosím pečlivě přihlášku na seminář, cena bez DPH je:

PRO DVĚ OSOBY 790 Kč 

PRO JEDNU OSOBU 490 Kč

Faktura Ti hned po vyplnění a odeslání objednávky bude vygenerována a zaslána na Tvůj email. Prosím nezapomeň pro spárování Tvé objednávky uvést platbu s variabilním symbolem, který je uveden na faktuře. Po připsání platby na náš účet Ti přijdou na email detailní informace ohledně konání kurzu. 

Těšíme se na Tebe.  

snimek-obrazovky-2016-11-20-v-22-20-35

 

Věřím, že Ti náš seminář opravdu pomůže stát se šťastnou, vyrovanou a spokojenou ženou. 

Těším se na naše osobní setkání na kurzu! 

“Žij svůj život v rovnováze”

 

Pavla Rožumberská