Vize a přání roku 2017

Před pár dny skončil rok 2016 a já si stále v hlavě a s vděčností v srdci promítám jaký byl. Tak plnohodnotný, emocionální, rychlý, láskyplný, ale i smutný a bolavý. Přesně takový, jaký jsem si ho dovolila mít, a jak jsem si ho vytvořila na svém vision boardu (nástěnce přání). Ano, je to jen na nás, na našem rozhodnutí jaký náš život bude a jaká přání a vize máme…

Seznamem toho co všechno se mi v roce 2016 stalo a co všechno jsem dokázala vás zatěžovat nechci, a tak jsem vybrala pouze 3 nejdůležitější radosti a úspěchy, které se mi v tomto roce splnily:

  1. Naplno se rozběhly víkendové a individuální kurzy Hormonální jógové terapie. Dělám práci, která pro mě není prací, ale životem, posláním a největší radostí. Dává mi obrovský smysl a zcela mě naplňuje.
  2. V létě jsem potkala svého nového partnera, dovoluji si nechat věci volně plynout a poprvé v mém životě to není vztah založený na závislosti, ale na důvěře, svobodě a vědomé komunikaci.
  3. Do života jsem si přivolala svou duchovní učitelku Karaimi, se kterou se učím otevírat své srdce, radost ze života, své ženství. Díky které jsem přestala jíst maso a rozhodla se po mnoha letech vysadit antidepresiva.

A jaké byly Tvé 3 největší úspěchy a radosti roku 2016?

Dnes jsem si vytvořila nový vision board pro rok 2017. Neuvěřitelně mě to bavilo, cítila jsem se u toho magicky, až posvátně. S láskou, vděčností a pokorou jsem pak sundala ten starý, mimochodech který se z 90% splnil a s radostí v srdci a úsměvem na rtech pověsila ten nový. Ten, se kterým nyní budu celý rok budit, protože visí v mé ložnici.

A jaký bude můj rok 2017? Opět 3 nejdůležitější vize a přání:

  1. Starám se s vděčností a láskou o své tělo, co jím, co piju. Dopřávám svému tělu pozornost, péči a relaxaci. Nejím věci, které mému tělu škodí a jím mnohem více věcí, které mu pomáhají.
  2. Žiji plnohodnotný život v pokoře a vděčnosti za to, co mám, odpoutaný od názoru ostatních, s důvěrou v sebe, ve svou vnitřní intuici, ženskost a sílu.
  3. Pomáhám stále více ženám cítit se lépe na jejich cestě životem. Ve svých kurzech Hormonální jógové terapie, konzultacích, on-line kurzech, webinářích, videích, knihách, článcích atd. Naplno pokračuji v práci, která mě naplňuje a dává obrovský smysl.

Dej si nyní čas sama pro sebe, pokud si tak ještě neučinila a napiš si své vize a přání pro rok 2017 v různých oblastech Tvého života.

1. Co ty sama nejvíc chceš aby se v Tvém životě v roce 2017 změnilo?

– co chci skutečně změnit, proč to chci opravdu změnit a jak se u toho já sama budu citit

2. Jak se chceš ty sama cítit ve svých jednotlivých oblastech svého života?

– oblasti jako: můj život, moje zdraví, já a moje tělo a kondice, moje rodina, sex, láska a partnerství, má přátelství, seberalizace, podnikání a práce, peníze

3. Jak chceš aby skutěčně tvůj rok 2017 vypadat?

– neboj se a dopřej si co nevíce, mysli na sebe a na to co skutečně ty sama chceš! Vnímej, co je pro Tebe pro rok 2017 právě nejvíce podstatné

Co je pro mě nejpodstatnější pro rok 2017?

Opravdu skvělým “nástrojem” je již zmiňovaný vision board. Na něj můžeš využít fotek, vystříhaných obrázků a hesel z časopisů a novin, nebo jen napsaný text s vizemi a přáními… Tvorba je naší přirozeností, a tak si dovol tvořit. Uvidíš, jakou radost Ti přineste práce s nůžkami, pravítkem a lepidlem ;-). Jako inspiraci Ti posílám ten svůj pro rok 2017.

Velmi důležité je mít své vize a přání pro daný rok stále na očích. Podobně může ale fungovat i text, který si prostě jen tak „načmáráš“ na kus papíru a přípíchneš nad svůj pracovní stůl nebo dáš do peněženky.

Je důležité vědět kde jsme a kam míříme. Zda ta cesta, po které jdeme je ta pravá a vede ke správnému cíli. Ale věř, že život není cíl, ale právě ta cesta. Cesta, život, který není třeba přežít, ale pořádně si ho užít.

Přeji Ti plnohodnotně prožitý rok 2017 v radosti, zdraví, štěstí a lásce!

snimek-obrazovky-2017-01-09-v-19-10-38

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.