Víkendový seminář "Hormonální jógová terapie" usedlost Lozice

1. - 3. prosince / pátek - neděle

Zažij se mnou hormonální víkend v krásném a klidném prostředí usedlosti Lozice na Chrudimsku, kde bude tento prostor s kouzlem starých časů, zahradou, čajovnou, dvorem a překrásným sálem, jen pro naši uzavřenou skupinu hormonálně naladěných žen. Poznej společně se mnou kdo skutečně jsi a zlepši tak kvalitu svého života a svých vztahů sama k sobě, a tak i ke všem ostaním... Těším se na Tebe na hormonálním víkendu pro ženy.  

Pavla Rožumberská 

 

A O ČEM BUDE HORMONÁLNÍ VÍKEND?

 • 1

  HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE

  Hormonální jógová terapie je přírodní léčba – naučíš se kompletní sestavu cviků vycházejících z hatha jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a harmonizace hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy spojené s nízkou hladinou hormonů.
 • 2

  CYKLICKÁ ŽENA

  Cykličnost dává nám ženám k dispozici neuvěřitelné schopnosti. Přináší nám soustředění, jasný záměr a logické uvažování, umožňuje nám vytvářet lepší vztahy s druhými, prohlubuje schopnost řešit problémy, přicházet s kreativními myšlenkami a s intuitivními nápady a poskytuje hluboké ženské porozumění. Je obrovským osobním i pracovním potencionálem. Během víkendu se s tímto naším ženským darem více seznámíš.
 • 3

  MENSTRUACE JAKO DAR A MENOPAUZA JAKO ZAČÁTEK

  Fáze menstruace je obdobím odevzdání se, klidu a míru i pocitů propojenosti se sebou sama. Obdobím duševní pohody, které může představovat příjemnou a vítanou úlevu. S přechodem - menopauzou přichází fáze Čarodějky, ve které se ženě otevírá silně její tvořivost, protože děti už jsou většinou venku z hnízda a ony mají mnohem více prostoru pro sebe sama.
 • 4

  ČAKRY JSOU MOŘEM ENERGIE

  Existují určitá spojovací místa mezi energetickým “mořem” prány (životní energie), jež nás obklopuje, a mezi naším fyzickým tělem - čakry. Jako energetická, nebo silová centra. Posílení a harmonizace čaker a jejich funkce jsou pro naše tělesné, duševní a spirituální zdraví velmi potřebné.
 • 5

  ANTISTRESOVÉ CVIKY

  Stres je bohužel fenoménem této uspěchané doby, která nás zžírá, nervuje, ale hlavně ničí naše zdraví! Boj s ním je vysilující, ale pouze když si s ním nevíme rady. Když se naučíme, že se samy můžeme pozitivně ovlivňovat, posílí to naši sebedůvěru a dokážeme pak snadněji a šťastněji kráčet životem. Naučíš se ty nejúčinnější dechové techniky a antistresové cviky, které Ti v boji se stresem pomohou, kdykoli potřebovat.
 • 6

  RECITACE MANTER

  Mantry jsou artikulované zvuky, které sjednocují podvědomí, vědomí a nadvědomí. Není to jen ledajaký zvuk, je to cesta, která čistí a osvobozuje mysl prostřednictvím síly vibrace. I zpěv manter nás bude během víkendu provázet. Nemusíš se ničeho obávat, ba naopak jsou vynikajícím prostředkem na odblokování krční čakry.
 • 7

  OSOBNÍ ROZVOJ

  Podělím se s tebou o můj osobní příběh týkající se jak mě samotné, tak mého posunu v životě. Bude o tom, kterými projekty a především lidmi jsem se nechala inspirovat ve vzdělávání sebe sama, a kteří mi na mé cestě nesmírně pomohli a pomáhají. Věřím, že mohou inspirovat a pomoci i Tobě, a tak získáš konkrétní odkazy a kontakty.

NĚCO O HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPII, KTERÁ NÁS BUDE BĚHEM VÍKENDU PROVÁZET

V TOMTO VIDEU ODPOVÍDÁM NA NĚJČASTĚJŠÍ OTÁZKY K HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPII

Více detailnějších informací k samotné hormonální jógové terapii najdeš zde:

 

ŘEŠÍŠ VE SVÉM ŽIVOTĚ NĚJAKÝ Z TĚCHTO PROBLÉMŮ?

 • NEMÁŠ RÁDA SVOJÍ MENSTRUACI?

  Řešíš nepravidelnou menstruaci, bolestivou menstruaci, ztrátu menstruace a ovulace, premenstruační syndrom (PMS), cysty na vaječnících, polycystické vaječníky PCO a jejich symptomy jako nadměrné ochlupení, akné nebo přibývání na váze?
 • NEMŮŽEŠ OTĚHOTNĚT?

  Řešíš neplodnost způsobenou hormonální nerovnováhou, špatným prokrevním či svalovou křečí v pánevní oblasti, nebo srůsty na vejcovodech?
 • TRÁPÍ TĚ SYMPTOMY SPOJENÉ S MENOPAZOU?

  Řešíš předčasnou menopauzu, návaly horka, nespavost, podrážděnost, deprese, emocionální nestabilitu, snížení paměti, ztrátu vitality, nízké libido, urogenitální suchost, migrény, osteoporóza nebo inkontinenci?
 • NEMÁŠ ČAS SAMA PRO SEBE?

  Nemáš čas se zastavit a věnovat sama sobě. Svému tělu, duši, zdraví. Nemůžeš najít alespoň chvíli být u sebe doma, ve svém dokonalém těle, takovém jaké je, se svou klidnou myslí a především vědomým dechem. Tam, kam nikdo jiný nemůže, jen ty sama?
 • CÍTÍŠ STRES A TLAK NA VÝKON?

  Dopřej sama sobě víkend plný harmonizace, sdílení ženskosti, otevřenosti, odpočinku a spojení sama se sebou a svým hlubokým vnitřním já v překrásném prostředí podhůří Orlických hor. Tento víkend bude ideální pro poznání, co je právě pro Tvůj osobní rozvoj to důležité.

JAK SE BUDEŠ CÍTIT PO ABSOLVOVÁNÍ VÍKENDU? 

Hormonální víkend Ti pomůže nalézt cestu více sama k sobě, ke svému ženství, otevře Tvou mysl a pomůže obnovit Tvou vlastní intuici.

PROGRAM VÍKENDU

PÁTEK:

17.00 - 18.30 příjezd + ubytování

19.00 - 20.00 večeře

20.00 - 21.30 večerní společný program

 

SOBOTA:

7.30 - 8.30 snídaně

8.30 - 12.30 společný program

12.30 - 13.30 oběd

14.00 - 18.30 společný program

19.00 - 20.00 večeře

 

NEDĚLE:

7.30 - 8.30 snídaně

8.30 - 12.30 společný program

12.30 - 13.30 oběd

do 14.00 odjezd

 JAKÝ ZÍSKÁŠ NAVÍC BONUS?

Jako BONUS si ze semináře odneseš MANUÁL HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE. V tomto pracovním sešitu budeš mít srozumitelně sepsaná všechna probraná témata, jógové sestavy, dechová a antistresová cvičení, důležité tipy a odkazy. Jednoduše zde budeš mít zaznamenané vše, co Ti pomůže pokračovat ve cvičení sestavy Hormonální jógové terapie v pohodlí Tvého domova.

CENA VÍKENDOVÉHO SEMINÁŘE JE 2.980 Kč

 PROČ PRÁVĚ TEĎ?

 • Na plánovaném semináři je omezený počet míst pro možnost kontroly každé účastnice při provádění cvičení, a dále pro prostor na individuální konzultace a řešení konkrétních problémů a dotazů.
 • Získáš jedinečnou možnost lépe pochopit a porozumět sama sobě, a tak se vydat na svojí osobní cestu změny, která Tobě i Tvému okolí přinese kvalinější a hodnotnější život.
 • Tak neváhej a vydej se na cestu se mnou. Začni žít naplno teď " včerejšek je ten tam, zítřek nám není znám a právě dnešek je ten největší DAR".

GARANCE SPOKOJENOSTI

V případě Tvojí neúčasti z Tvého osobního důvodu jsou peníze nevratné. 

Pokud ale kurz absolvuješ a nebude Ti kvalitou vyhovovat, pak nám do 30 dnů po absolvování můžeš napsat a my Ti vrátíme peníze zpět na Tvůj účet.

PŘIPOMENUTÍ: 

 • Víkendový semináři Hormonální jógové terapie je vhodný právě pro Tebe, pokud chceš lépe pochopit a porozumět sama sobě, a tak se vydat na svojí osobní cestu změny, která Tobě i Tvému okolí může přinést kvalinější a hodnotnější život.

NA SEMINÁŘI SPOLEČNĚ PROJDEME: 

 • 1

  Kompletní sestavu Hormonální jógové terapie

 • 2

  Cyklickou ženu

 • 3

  Menstruace jako dar a menopauza jako začátek

 • 4

  Čakry jsou mořem energie

 • 5

  Antistresové cviky

 • 6

  Recitaci manter

 • 7

  Osobní rozvoj

 • Jako BONUS si ze semináře odneseš MANUÁL HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE. V tomto pracovním sešitu budeš mít srozumitelně sepsaná všechna probraná témata, jógové sestavy, dechová a antistresová cvičení, důležité tipy a odkazy. Jednoduše zde budeš mít zaznamenané vše, co Ti pomůže pokračovat ve cvičení sestavy Hormonální jógové terapie v pohodlí Tvého domova.

 • Kurz se koná na speciálním místě v usedlosti Lozice, které nám bude v naší transformaci velkým pomocníkem.

USEDLOST LOZICE NA CHRUDIMSKU 

Usedlost Lozice je silným starým místem, má klid a atmosféru starých časů, čistoty a opravdovosti. Je to vhodné místo pro setkávání, poznávaní, lidí, cest, zahrad vnějších i vnitřních... Ideální prostor pro osobní rozvoj,  kde můžeme přicházet na to, co je skutečně hodnotné a přínosné pro naše životy. Co nám může pomoci k uzdravení našich zraněných částí v nás.

Prostory v sobě spojují kouzlo strarých časů a dnešní komfort. Sál má 70m2 na cvičení a meditace, je vybaven podložkami, sedáky a dekami. Venkovní prostory mají zahradu, čajovnu, dvůr a různá zákoutí s lavičkami a výhledy.  

Majitelé usedlosti zde hospodaří a objevují tradiční cesty jídla a života na venkově,  věnují se výrobě vlastnoručně pečenému chlebu a výrobě sýra. 

Domácí kuchyně je s maximálním využitím místních zdrojů a biosurovin. Nejoblíbenější je kváskový chléb, který se peče tradičním způsobem ve staré peci na dřevo. V sezóně se zde také pěstují bylinky, zelenina, a samozřejmě domácí kozí sýr. 

Usedlost Lozice je prostor, který má ducha.

 

CENA VÍKENDOVÉHO SEMINÁŘE JE 2.980 Kč

STRAVA A UBYTOVÁNÍ

Vegetariánská strava:

 • jednoduchá snídaně, oběd, večeře - 350 Kč / osoba den
 • doporučujeme Ti alespoň týden před víkendovým seminářem nekonzumovat alkohol a odlehčit stravu od tučných a těžkých jídel
 • v místě v usedlosti je pro udržení čistoty energie konzumace alkoholu PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNA

Ubytování:

 • spaní na postelích s matrací, celkem 20 lůžek
 • dvě velké ložnice se sociálním zařízením
 • ložnice pro 11 osob včetně 
 • ložnice pro 7 osob
 • lůžko 350 Kč / osoba noc

Kudy na místo se můžete podívat tady: ZDE KONTAKT LOZICE

 

REZERVACE VÍKENDOVÉHO KURZU 

 

CENA  SE SKLÁDÁ:

- kurzovné za víkendový seminář 2.980 Kč

- 2x ubytování celkem za 700 Kč

- 2 x strava celkem 700 Kč

Na místě v Lozicích při příjezdu zaplatíš cenu za dva dny ubytovaní 700 Kč a za dvoudenní vegetariánskou plnou penzi také 700 Kč. Celkem tedy 1.400 Kč za ubytování a stravu. Nyní zaplatíš částku za kurzovné.

Vyplň prosím níže přihlášku, platbu za kurzovné prosím vždy uváděj s variabilním symbolem, který je uveden na faktuře, která bude vygenerována a zaslána na email po odeslání vyplněné přihlášky. Po připsání platby na náš účet Ti přijde na email potvrzení o platbě a info k víkendovému semináři.

Těším se na Tebe.  

 

snimek-obrazovky-2016-11-20-v-23-26-40

Věřím, že Ti náš seminář opravdu pomůže stát se šťastnou, vyrovanou a spokojenou ženou. 

Těším se na naše osobní setkání v Lozicích! 

“Žij svůj život v rovnováze”

 

Pavla Rožumberská