Kurz Hormonální jógové terapie

Vybert si kurz, který Ti bude nejvíce lokalitou a termínem vyhovovat.

Kurzy se konají na různých místech republiky, vybrali jsme úžasné usedlosti, samoty a ekocentra, která podpoří energii celého hormonálního víkendu.

 • 1

  Víkendový kurz

  CENA KURZU BEZ DPH JE 2.463Kč. Kurzy probíhají na různých lokalitách, vyber si takovu, která se Ti líbí a vyhovuje Ti nejvíce i regionálně. Víkendy probíhají vždy od 18.00 v pátek do neděle 14.00. V rámci víkendu máš zajištěno 2x ubytování a 2x plnou vegentariánskou stravu. Počet účastnic je kapacitně omezen.
 • 2

  Transformační seminář

  CENA SEMINÁŘE BEZ DPH JE 3.463Kč. Seminář probíhá na různých lokalitách, 3-4 x ročně. Kromě Hormonální jógové terapie zde máme více času se věnovat osobní práci. Dotkneme se témat jako jspu čakry, cyklická žena, menstrauce, menopauza, rituály, antistresové cviky, mantry a osobní rozvoj. Seminář probíhá vždy od čtvrtka od 18.00, do neděle 14.00. V rámci semináře máš zajištěno 3x ubytování a 3x plnou vegentariánskou stravu. Počet účastnic je kapacitně omezen.
 • 3

  Individuální kurz

  CENA KURZU BEZ DPH je 3.290 Kč. Kurz probíhá v Tenou vybraném termínu v čase od 8.30 do 15.30 ve všední dny, pouze v Praze. Individuální kurz se skládá z úvodní 60-ti minutové konzultace a dalších tří cvičebních lekcí trvajících 1,5 hodiny, během kterých se naučíš kompletní sestavu Hormonální jógové terapie a obdržíš materiály pro následné cvičení v pohodlí domova.
 • 4

  Dárkový voucher

  Chceš někoho obdarovat? Vyber si jakýkoliv kurz a napiš Ivě na info@hormonal-joga.cz. Iva Ti ráda dárkový voucher se jménem pro obdarovanou osobu připraví a pošle na Tvůj email ve formátu pdf k vytištění. Voucher má od zakoupení platnost 6 měsíců.

Pokud Ti nebude vyhovovat kvalitou náš kurz, pak nám napiš do 30 dnů po absolvování kurzu a my Ti vrátíme peníze zpět na účet. Nic tedy neriskuješ.


1. VÍKENDOVÉ SEMINÁŘE

ŘÍJEN

6. - 8. října 2017 - Usedlost Hamernice, Orlické hory

Hormonální víkend v krásném novém prostředí usedlosti HAMERNICE v Rokytnici v Orlických horách, kde bude tento vyjímečný prostor jen pro naši uzavřenou skupinu hormonálně naladěných žen. 

Poznej společně se mnou lépe sama sebe a zlepši tak kvalitu svého života a svých vztahů sama k sobě, a tak i ke všem ostaním... 

Vyjímečně exluzivní prostor pro osobní rozvoj,  kde můžeme přicházet na to, co je skutečně hodnotné a přínosné pro naše životy, co nám může pomoci k uzdravení našich zraněných částí v nás. 

BUDOVA STODOLY je nově postavená s interiérem vytvořeným v poutavém industriálním stylu, má velkou společenskou místnost s krbem.

Těším se na Tebe. ❤️

LISTOPAD

10. - 12. listopadu 2017  - Ekocentrum Loutí, Slapská přehrada

 

Hormonální víkend v krásném a klidném prostředí Ekocentra Loutí kousek od Slapské přehrady, kde bude tento vyjímečný prostor jen pro naši uzavřenou skupinu hormonálně naladěných žen. 

Poznej společně se mnou lépe sama sebe a zlepši tak kvalitu svého života a svých vztahů sama k sobě, a tak i ke všem ostaním... Ekocentrum Loutí je ideální místo pro setkávání a vzdělávání pro mezilidské vztahy a osobní rozvoj. Samotné místo inspiruje k ekologicky šetrnému, kretivnímu a radostnému způsobu života. Podpoří Tě na začátku Tvé nové cesty ke změnám v každodenním životě. 

Ekocentrum se nachází v krásné čisté přírodě 30km jižně od Prahy, v blízkosti Slapské nádrže.

Těším se na Tebe. ❤️

PROSINEC

1. - 3. prosince 2017 - Usedlost Lozice na Chrudimsku

Hormonální víkend v krásném a klidném prostředí usedlosti Lozice na Chrudimsku, kde bude tento prostor s kouzlem starých časů, zahradou, čajovnou, dvorem a překrásným sálem, jen pro naši uzavřenou skupinu hormonálně naladěných žen. 

Poznej společně se mnou kdo skutečně jsi a zlepši tak kvalitu svého života a svých vztahů, sama k sobě a tak i ke všem ostaním... Usedlost Lozice je silným starým místem, má klid a atmosféru starých časů, čistoty a opravdovosti. Je to vhodné místo pro setkávání, poznávaní, lidí, cest, zahrad vnějších i vnitřních. Prostory v sobě spojují kouzlo strarých časů a dnešní komfort.

Venkovní prostory mají zahradu, čajovnu, dvůr a různá zákoutí s lavičkami a výhledy. 

Těším se na Tebe. ❤️

2. TRANSFORMAČNÍ 3DENNÍ SEMINÁŘ

LISTOPAD

16. - 19. listopadu 2017 - Usedlost Buchov u Benešova

Zažij se mnou 3denní transformační hormonální seminář ve stylové usedlosti v osadě Buchov, kde bude tento hystorický prostor jen pro naši uzavřenou skupinu hormonálně naladěných žen.

Kromě Hormonální jógové terapie zde máme více času se věnovat osobní práci. Dotkneme se témat jako jsou čakry, cyklická žena, menstrauce, menopauza, rituály, antistresové cviky, mantry a osobní rozvoj.  

Poznej společně se mnou lépe sama sebe a zlepši tak kvalitu svého života a svých vztahů sama k sobě, a tak i ke všem ostaním... Polosamota Buchov se nachazí uprostřed polí a lesů v Kraji blanických rytířů mezi Benešovem a Vlašimí, na dohled bájné hory Blaník.

Usedlost, stará zhruba 200 let se skládá s centra, stodoly a domečku. K objektu patří také rozlehlá zahrada s rybníkem, sezením a ohništěm. Kousek od usedlosti s výhledem na horu Blaník je rituální místo s teepee a posvátným ohništěm

Těším se na Tebe. ❤️

Vyplň prosím níže přihlášku na kurz. Cena kurzovného za víkendový seminář je 2.463 Kč bez DPH, cena kurzovného za transformační seminář je 3.289 Kč bez DPH, cena individualního kurzu je 4.590 Kč bez DPH.

Platbu prosím vždy uváděj s variabilním symbolem, který je uveden na faktuře, která bude vygenerována  a zaslána na email po odeslání Tvé vyplněné objednávky. Po připsání platby na náš účet Ti přijdou na email veškeré detailní informace ohledně konání kurzu a možné domluvy na spolujízdu.

Těším se na Tebe.  

OBJEDNÁVKA

Všem ženám s problémy menopuazy doporučuji rohodně cvičení Hormonální jógové terapie vyzkoušet, je lepší si zacvičit, než do těla přijímat chemii v podobě různých léků, ani ty nemusí pomoci. Přeji všem ženám, aby jim Hormonální jógová terapie pomohla, tak jako mně !!!:)

Marcela, 48 let

Hodiny s Pavlou mě moc bavily. Měla se mnou velkou trpělivost a vše mi jasně a názorně předváděla. Hormonální jóga mi prospívá, od té doby pravidelně cvičím. Přestala mě bolet záda, zmizely časté bolesti hlavy. Také se mi upravil menstruační cyklus.

Dita, 35 let

Ahoj Pavlo, v srpnu jsem byla na tvém víkendovém kurzu hormonální jogy. Na kurz jsem se přihlásila, protože mi loni po odběrech řekli, že mám nízkou hladinu hormonů štítné žlázy. Léky jsem žádné nebrala. Poctivě jsem cvičila jogovou sestavu 2-3 týdně a letos mám hormony štítné žlázy v normálu. Mam z toho radost, tak jsem se o to s tebou chtěla s díkem podělit. Takže ještě jednou moc děkuji. Měj se krásně a přeji vše dobré.

Magda2. června 2017

 roz_joga_logo