Kurz Hormonální jógové terapie

Vybert si kurz, který Ti bude nejvíce lokalitou a termínem vyhovovat.

Kurzy se konají na různých místech republiky, vybrali jsme úžasné usedlosti, samoty a ekocentra, která podpoří energii celého hormonálního víkendu.

 • 1

  Víkendový kurz

  CENA KURZU BEZ DPH JE 2.463Kč. Kurzy probíhají na různých lokalitách, vyber si takovu, která se Ti líbí a vyhovuje Ti nejvíce i regionálně. Víkendy probíhají vždy od 18.00 v pátek do neděle 14.00. V rámci víkendu máš zajištěno 2x ubytování a 2x plnou vegentariánskou stravu. Počet účastnic je kapacitně omezen.
 • 2

  Individuální kurz

  CENA KURZU BEZ DPH je 3.290 Kč. Individuální kurz bude probíhat v Praze, ve Studiu sedmé nebe, Steinerova 974/20 v Tebou vybraných termínech a časech od 10.30 do 16.30 pouze ve všední dny. Kurz se skládá z úvodní 60-ti minutové konzultace a dalších tří cvičebních lekcí trvajících 1,5 hodiny, během kterých se naučíš kompletní sestavu Hormonální jógové terapie a obdržíš materiály pro následné cvičení v pohodlí domova.
 • 3

  Dárkový voucher

  Chceš někoho obdarovat? Vyber si jakýkoliv kurz a napiš Ivě na info@hormonal-joga.cz. Iva Ti ráda dárkový voucher se jménem pro obdarovanou osobu připraví a pošle na Tvůj email ve formátu pdf k vytištění. Voucher má od zakoupení platnost 6 měsíců.

Pokud Ti nebude vyhovovat kvalitou náš kurz, pak nám napiš do 30 dnů po absolvování kurzu a my Ti vrátíme peníze zpět na účet. Nic tedy neriskuješ.


PROSINEC

1. - 3. prosince 2017 - Usedlost Lozice na Chrudimsku

Hormonální víkend v krásném a klidném prostředí usedlosti Lozice na Chrudimsku, kde bude tento prostor s kouzlem starých časů, zahradou, čajovnou, dvorem a překrásným sálem, jen pro naši uzavřenou skupinu hormonálně naladěných žen. 

Poznej společně se mnou kdo skutečně jsi a zlepši tak kvalitu svého života a svých vztahů, sama k sobě a tak i ke všem ostaním... Usedlost Lozice je silným starým místem, má klid a atmosféru starých časů, čistoty a opravdovosti. Je to vhodné místo pro setkávání, poznávaní, lidí, cest, zahrad vnějších i vnitřních. Prostory v sobě spojují kouzlo strarých časů a dnešní komfort.

Venkovní prostory mají zahradu, čajovnu, dvůr a různá zákoutí s lavičkami a výhledy. 

Těším se na Tebe. ❤️

Vyplň prosím níže přihlášku na kurz. Cena kurzovného za víkendový seminář je 2.463 Kč bez DPH, cena kurzovného za transformační seminář je 3.289 Kč bez DPH, cena individualního kurzu je 4.590 Kč bez DPH.

Platbu prosím vždy uváděj s variabilním symbolem, který je uveden na faktuře, která bude vygenerována  a zaslána na email po odeslání Tvé vyplněné objednávky. Po připsání platby na náš účet Ti přijdou na email veškeré detailní informace ohledně konání kurzu a možné domluvy na spolujízdu.

Těším se na Tebe.  

OBJEDNÁVKA

Všem ženám s problémy menopuazy doporučuji rohodně cvičení Hormonální jógové terapie vyzkoušet, je lepší si zacvičit, než do těla přijímat chemii v podobě různých léků, ani ty nemusí pomoci. Přeji všem ženám, aby jim Hormonální jógová terapie pomohla, tak jako mně !!!:)

Marcela, 48 let

Hodiny s Pavlou mě moc bavily. Měla se mnou velkou trpělivost a vše mi jasně a názorně předváděla. Hormonální jóga mi prospívá, od té doby pravidelně cvičím. Přestala mě bolet záda, zmizely časté bolesti hlavy. Také se mi upravil menstruační cyklus.

Dita, 35 let

Ahoj Pavlo, v srpnu jsem byla na tvém víkendovém kurzu hormonální jogy. Na kurz jsem se přihlásila, protože mi loni po odběrech řekli, že mám nízkou hladinu hormonů štítné žlázy. Léky jsem žádné nebrala. Poctivě jsem cvičila jogovou sestavu 2-3 týdně a letos mám hormony štítné žlázy v normálu. Mam z toho radost, tak jsem se o to s tebou chtěla s díkem podělit. Takže ještě jednou moc děkuji. Měj se krásně a přeji vše dobré.

Magda2. června 2017

 roz_joga_logo