SEMINÁŘ "PÁNEV - KOLÉBKA ŽIVOTA"

Pokud chceš podpořit na cestě k vlastní ženské síle, k naplňující sexualitě, k Bohyni, která žije uvnitř Tebe, zvu Tě na večer poznávání, léčení a rozvíjení sebe jako ženy. Zvu Tě k propojení se zdrojem svojí síly a životní energie na večerním semináři.

Pavla Rožumberská

CO TĚ NA VEČERNÍM SEMINÁŘI PÁNEV - KOLÉBKA ŽIVOTA ČEKÁ?

 • Chceš být zdravou sebevědomou ženou?

 • Chceš se cítit ve svém těle příjemně?

 • Chceš zažít prožitky tělového i emočního uvolnění?

 • Chceš mít více energie a chuti do života?

 • Chceš mít ráda své tělo a pečovat o něj?

POKUD JSI NA VĚTŠINU OTÁZEK ODPOVĚDĚLA ANO, MÁŠ NYNÍ PŘÍLEŽITOST TO SKUTEČNĚ PROŽÍT

Na večerním semináři PÁNEV - KOLÉBKA ŽIVOTA máš možnost lépe pochopit a porozumět sama sobě, a tak se vydat na svojí osobní cestu změny, která Tobě i Tvému okolí může přinést kvalinější a hodnotnější život.

V JEDNOM SEMINÁŘI MŮŽEŠ NAJÍT SVOU ŽENSKOU SÍLU, BOHYNI, KTERÁ ŽIJE UVNITŘ TEBE

Stačí si jen dovolit čas sama pro sebe a dopřát si večerní seminář PÁNEV - KOLÉBKA ŽIVOTA, kde budeš plnou pozornost věnovat pouze svému vlastnímu JÁ, svému lůnu, své pánvi a budeš spolu s ostatními ženami objevovat krásu svého ženství.

Pánev jako centrum emocí, energie a sexuality. Náš střed a domov. Jak být doma v pánvi, ve svém středu a ve svém těle. Jak být v kontaktu se svým ženstvím i mateřstvím v každé životní situaci, i když k nám děti nepřicházejí, nebo je naopak nechceme.

PROČ ABSOLVOVAT TENTO SEMINÁŘ SE MNOU?

Už od dětství jsem se snažila být především hodná holka a tak jsem si vytvářela tlak na život a sebe sama, který mě přivedl až k dlouholetému užívání antidepresiv. Až když jsem přestala užívat hormonální antikoncepci a začala poprvé ve svém dospělém životě skutečně cítit své ženské tělo, začala jsem také vnímat svojí ženskou cykličnost. Tak začala má nedávná cesta k vlastnímu poznání svých emocí a sebelásce a já si konečně uvědomila, že už nemusím být tou hodnou holkou, protože jsem dospělá žena.  

snimek-obrazovky-2016-11-20-v-22-47-28

Konečně jsme přestala žít život podle představ druhých a začala si ve svém životě dělat věci,  které chci především já. A tak, aniž bych to prvoplánově čekala, se mi začal pomalu plnit můj osobní sen. V současné době pořádám kurzy Hormonální jógové terapie, školím nové instruktory jógy, tvořím on-line programy pro ženy, s kolegyní vedeme vlastní jógové studio, píšu články do odborných časopisů a knih, natáčím videa a rozhovory... a vím, že to je jen začátek.

Nyní cítím, že přisel ten správný čas, abych mohla všechny načerpané informace předavát i Tobě a všem ženám, se kterými se mohu ve svém životě potkat. Jsou to vlastní zkušenosti, semináře kterými jsem osobně prošla, knihy, které jsem přečetla, filmy které jsem viděla, webináře, které jsem si poslechla, on-line kurzy, kterými jsem prošla a kterým osobně věřím a dávají mi obrovský smyl a mně samotné moc pomáhají. Proto jsem se rozhodla, pomoci i Tobě a co nejvíce ženám začít žít život podle svých vlastních představ, ve své ženské síle.

 

 O ČEM SEMINÁŘ PÁNEV - KOLÉBKA ŽIVOTA BUDE?

Co se s námi děje když nejsme dobře spojeny s pánví a sexualitou? Co udělat, abychom se opět vrátily do spojení? 

V teoretické části si budeme společně povídat o tom, že ženská pánev je kolébkou života, zdrojem ženské moudrosti a intuice. Ženský klín - brána života - je pro ženy zdrojem vitality a potěšení. Různá zranění však mohou vést ke znecitlivění a ztrátě kontaktu se svým lůnem i se svým ženstvím. V praktické části budeme láskyplným způsobem (znovu)objevovat a prohlubovat kontakt se svými ženskými klenoty (dělohou a vaječníky), učit se o posvátnosti ženského těla. Naučíme se speciální cviky ke zvýšení vnímavosti pánevního dna, které zajistí více vnímavosti vůči vlastnímu tělu. Díky těmto cvikům také dojde k prokrvení oblasti pánve, což je pro zdraví vnitřních orgánů naprostou nezbytností.

Když jsme spojené se svou pánví, lůnem, jsme pevně zakotveny ve své ženské síle, můžeme žít svůj život vášnivě a naplno. 

CO TĚ NA SEMINÁŘI PÁNEV - KOLÉBKA ŽIVOTA ČEKÁ?

 • 1

  Cvičení k rozproudění energie v oblasti pánve a posílení svalů dna pánevního

 • 2

  Objevování ženských archetypů k rozšíření obrazu sebe jako ženy

 • 3

  Masáže pro uvolnění a zvýšení citlivosti našeho těla

 • 4

  Meditace k prožití posvátné dimenze sebe sama

 • 5

  Dechová cvičení k prohloubení schopnosti prožívat své tělo, emoce i potěšení


 • 6

  Práce s energetickým tělem a čakrami

 • 7

  Sdílení v ženském kruhu, kde ženy si nejsou navzájem konkurentkami, ale spíš přítelkyněmi a sestrami, kde může naše ženství růst a rozprostřít kořeny, kde najdeme podporu na cestě k sobě, své svobodě a radosti

 

 

 

 

ČAS SEMINÁŘE

 Seminář probíhá vždy od 17.30 do 20.30 hodin

CENA VEČERNÍHO SEMINÁŘE JE 590 Kč

 PROČ PRÁVĚ TEĎ?

 • Na plánovaném semináři je omezený počet míst pro možnost kontroly každé účastnice při provádění cvičení, a dále pro prostor na individuální konzultace a řešení konkrétních problémů a dotazů.
 • Nyní máš jedinečnou možnost lépe pochopit a porozumět sama sobě, a tak se vydat na svojí osobní cestu změny, která Ti přinese propojení se zdrojem své síly a životní energie. Tak neváhej a vydej se na cestu se mnou.

 CO SI VZÍT NA SEMINÁŘ S SEBOU?

Pro Vaše pohodlí jsou na místě podložky na cvičení, deky, sedět budeme na zemi. S sebou si prosím vezmi pohodlné oblečení, papíry a psací potřeby na zápisky, barevné pastelky.

GARANCE SPOKOJENOSTI

V případě nemoci můžeš svůj temín přesunout, v případě Tvojí neúčasti z Tvého osobního důvodu jsou peníze nevratné. 

Pokud ale seminář absolvuješ a nebude Ti kvalitou vyhovovat, pak nám do 30 dnů po absolvování můžete napsat a my Ti vrátíme peníze zpět na Tvůj účet.

PŘIPOMENUTÍ: 

 • Večerní seminář PÁNEV - KOLÉBKA ŽIVOTA je vhodný právě pro Tebe, pokud chceš podpořit na cestě k vlastní ženské síle, k naplňující sexualitě, k bohyni, která žije uvnitř Tebe. Pokud se chceš poznávat, léčit a rozvíjet jako žena. Pokud se chceš propojit se zdrojem svojí síly a životní energie.

 • Na večerním semináři Tě čeká cvičení k rozproudění energie v oblasti pánve a posílení svalů dna pánevního, jemná masáž od ostatních žen pro uvolnění a zvýšení citlivosti našeho těla, meditace k prožití posvátné dimenze sebe sama, dechová cvičení k prohloubení schopnosti prožívat své tělo, emoce i potěšení, práce s energetickým tělem a čakrami, a především sdílení v ženském kruhu, kde ženy si nejsou navzájem konkurentkami, ale spíš přítelkyněmi a sestrami.

CENA VEČERNÍHO SEMINÁŘE JE 590 Kč

JEŠTĚ VÁHÁŠ A CHCEŠ SE NA NĚCO ZEPTAT? 

Pokud máš nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napiš na email: pavla@rozumberskajoga.cz a já Ti je ráda zodpovím.

REZERVACE SEMINÁŘE 

 

Semináře se konají:

Studio Rožumberská Jóga, RESIDENCE VÍTKOV,

Lukášova 188/2, Praha 3 - Žižkov, Studio ROŽUMBERSKÁ JÓGA

Nové termíny připravujeme... 

 

 

Vyplň prosím pečlivě přihlášku na seminář. Pro rezervaci Tvého vybraného termínu je potřeba zaplatit, platbu prosím vždy uveď s variabilním symbolem, který je uveden na faktuře. Faktura Ti hned po vyplnění a odeslání objednávky bude vygenerována a zaslána na email. Po připsání platby na náš účet Ti přijdou na email detailní informace ohledně konání semináře. 

Těšíme se na Tebe.   

A JEŠTĚ TROCHU FOTEK Z PRŮBĚHU NAŠICH ŽENSKÝCH SEMINÁŘŮ 

NOVÉ PODZIMNÍ TERMÍNY PŘIPRAVUJEME

snimek-obrazovky-2016-11-20-v-22-20-35

 

Věřím, že Ti náš seminář opravdu pomůže stát se šťastnou, vyrovanou a spokojenou ženou. 

Těším se na naše osobní setkání! 

“Žij svůj život v rovnováze”

 

Pavla Rožumberská