SEMINÁŘ "ČAKRY - CESTY MOŘEM ENERGIE"

Pokud chceš oživit své tělo prostřednictvím energií, po jednotlivých krůčcích se při praktických cvičeních naučit prociťovat své tělo novým způsobem, plně prožívat svou skrytou životní sílu, zvu Tě na večer poznávání jemnohmotné energie, jež jsme obklopeni. Představ si, že jsi rybou v moři..., i my jako lidé jsme obklopeni neviditelným mořem. Neviditelným mořem jemnohmotné energie.  Poznej tuto životní sílu a nauč se ji využít pro sebe! Zvu Tě k propojení se zdrojem svojí síly a životní energie. Těším se na Tebe.

Pavla Rožumberská

CO TĚ NA VEČERNÍM SEMINÁŘI ČAKRY - CESTY MOŘEM ENERGIE ČEKÁ?

 • Chtěla bys být uvolněnější, schopná zvládat každodenní stresy s větším klidem?

 • Toužíš mít každý den více času, zvládat věci bez spěchu?

 • Chceš mít lepší, hlubší vztahy s partnerem, rodinou, přáteli?

 • Chtěla bys vypadat a cítit se mladší, plná energie a živější?

 • Chceš mít ráda své tělo a pečovat o něj?

POKUD JSI NA VĚTŠINU OTÁZEK ODPOVĚDĚLA ANO, MÁŠ NYNÍ PŘÍLEŽITOST TO SKUTEČNĚ PROŽÍT

Na večerním semináři ČAKRY - CESTY MOŘEM ENERGIE máš možnost lépe pochopit a porozumět jemnohmotné energii, která nás obklopuje, jež proniká vším, a také proudí v našem těle. Naučíš se s ní spojit a využít ji pro pocit připravenosti k boji a schopnosti čelit každodenním problémům s novou chutí.

MŮŽEŠ NAJÍT SVOU SKRYTOU ŽIVOTNÍ ENERGII A SÍLU A NAUČIT SE JI VYUŽÍT PRO SEBE V JEDNOM SEMINÁŘI 

Stačí si jen dovolit čas sama pro sebe a dopřát si večerní seminář ČAKRY - CESTY MOŘEM ENERGIE, kde budeš plnou pozornost věnovat pouze svému vlastnímu JÁ, své skryté vnitřní energii, své životní síle - práně a budeš spolu s ostatními ženami objevovat své tělesné, duševní a spirituální zdraví.

Pomocí jednoduchých cvičení na nejrůznějších úrovních zde budeš zvyšovat svou vitalitu a radost ze života. Budeš plavat v moři jemnohmotné energie, jako ona, všudypřítomná a silná.

PROČ ABSOLVOVAT TENTO SEMINÁŘ SE MNOU?

Už od dětství jsem se snažila být především hodná holka a tak jsem si vytvářela tlak na život a sebe sama, který mě přivedl až k dlouholetému užívání antidepresiv. Až když jsem přestala užívat hormonální antikoncepci a začala poprvé ve svém dospělém životě skutečně cítit své ženské tělo, začala jsem také vnímat svojí ženskou cykličnost. Tak začala má nedávná cesta k vlastnímu poznání svých emocí a sebelásce a já si konečně uvědomila, že už nemusím být tou hodnou holkou, protože jsem dospělá žena.  

snimek-obrazovky-2016-11-20-v-22-47-28

Konečně jsme přestala žít život podle představ druhých a začala si ve svém životě dělat věci,  které chci především já. A tak, aniž bych to prvoplánově čekala, se mi začal pomalu plnit můj osobní sen. V současné době pořádám kurzy Hormonální jógové terapie, školím nové instruktory jógy, tvořím on-line programy pro ženy, s kolegyní vedeme vlastní jógové studio, píšu články do odborných časopisů a knih, natáčím videa a rozhovory... a vím, že to je jen začátek.

Nyní cítím, že přisel ten správný čas, abych mohla všechny načerpané informace předavát i Tobě a všem ženám, se kterými se mohu ve svém životě potkat. Jsou to vlastní zkušenosti, semináře kterými jsem osobně prošla, knihy, které jsem přečetla, filmy které jsem viděla, webináře, které jsem si poslechla, on-line kurzy, kterými jsem prošla a kterým osobně věřím a dávají mi obrovský smyl a mně samotné moc pomáhají. Proto jsem se rozhodla, pomoci i Tobě a co nejvíce ženám začít žít život podle svých vlastních představ, ve své ženské síle.

 O ČEM SEMINÁŘ ČAKRY - CESTY MOŘEM ENERGIE BUDE?

Co se s námi děje když jsou naše čakry zablokované a neproudí jimi energie? Co udělat, aby se opět roztočily a energie jimi mohla proudit? 

V teoretické části si budeme povídat o tom co to čakry jsou a jak fungují. Co se děje když jsou čakry zablokované a co tyto blokace způsobuje. Jak tyto blokády uvolnit a čakry zharmonizovat. Podrobněji se seznámíme se sedmi hlavními čakrymi, které se nacházejí na našem energetickém kanále Sušumně, která vede středem naší páteře. V praktické části proběhne dynamická meditace na odblokování čaker, naučíme se sestavu kundalíní jógy, díky které se otevřou všechny energetické kanálky a centra a každou buňkou těla a celou myslí pronikne čistá univerzální síla, těšit se můžeš na závěrečnou relaxaci, během které základní čakry zharmonizujeme a posílíme zdravé proudění energie v našem těle.

CO TĚ NA SEMINÁŘI ČAKRY - CESTY MOŘEM ENERGIE ČEKÁ?

 • 1

  Dechová cvičení k prohloubení schopnosti prožívat svou vnitřní energii a využít ji pro své zdraví a životní sílu

 • 2

  Seznámení s neviditelným mořem jemnohmotné energie

 • 3

  Odblokování a hamonizace základních energetických center - čaker

 • 4

  Sestava kundalíní jógy na otevření a podporu univerzální síly v lidském těle

 • 5

  Masáže pro uvolnění a zvýšení citlivosti našeho těla

 • 6

  Meditace k prožití posvátné dimenze sebe sama

 • 7

  Sdílení v ženském kruhu, kde ženy si nejsou navzájem konkurentkami, ale spíš přítelkyněmi a sestrami, kde může naše ženství růst a rozprostřít kořeny, kde najdeme podporu na cestě k sobě, své svobodě a radosti

 

 

 

 

ČAS SEMINÁŘE

Seminář probíhá vždy od 17.30 do 20.30 hodin

CENA VEČERNÍHO SEMINÁŘE JE 690 Kč

 PROČ PRÁVĚ TEĎ?

 • Na plánovaném semináři je omezený počet míst pro možnost kontroly každé účastnice při provádění cvičení, a dále pro prostor na individuální konzultace a řešení konkrétních problémů a dotazů.
 • Nyní máš jedinečnou možnost lépe pochopit a porozumět sama sobě, a tak se vydat na svojí osobní cestu změny, která Ti přinese propojení se zdrojem své síly a životní energie. Tak neváhej a vydej se na cestu se mnou.

 CO SI VZÍT NA SEMINÁŘ S SEBOU?

Pro Tvoje pohodlí jsou na místě podložky na cvičení, deky, sedět budeme na zemi. S sebou si prosím vezmi pohodlné oblečení vhodné i na cvičení.

GARANCE SPOKOJENOSTI

V případě nemoci můžeš svůj temín přesunout, v případě Tvojí neúčasti z Tvého osobního důvodu jsou peníze nevratné. 

Pokud ale seminář absolvuješ a nebude Ti kvalitou vyhovovat, pak nám do 30 dnů po absolvování můžete napsat a my Ti vrátíme peníze zpět na Tvůj účet.

PŘIPOMENUTÍ: 

 • Večerní seminář ČAKRY - CESTY MOŘEM ENERGIE je vhodný právě pro Tebe, pokud se chceš seznámit s mořem jemnohmotné energie a základními energetickými centry - čakrami. Pokud chceš zjistit jak fungují, co způsobuje jejich blokaci a jak je očisit a znovu v nich rozproudit sílu a energii, která jimi prochází.

 • Na večerním semináři Tě čekají dechová cvičení naprohloubení schopnosti prožívat svou vnitřní energii a využít ji pro své zdraví a životní sílu, jednoduchá sestava kundalíní jógy na otevření a podporu univerzální síly v lidském těle, masáže pro uvolnění a zvýšení citlivosti našeho těla a především sdílení v ženském kruhu, kde ženy si nejsou navzájem konkurentkami, ale spíš přítelkyněmi a sestrami.

CENA VEČERNÍHO SEMINÁŘE JE 690

JEŠTĚ VÁHÁŠ A CHCEŠ SE NA NĚCO ZEPTAT? 

Pokud máš nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napiš na email: pavla@rozumberskajoga.cz a já Ti je ráda zodpovím.

REZERVACE SEMINÁŘE 

 

Semináře se konají:

Studio Rožumberská Jóga, RESIDENCE VÍTKOV,

Lukášova 188/2, Praha 3 - Žižkov, Studio ROŽUMBERSKÁ JÓGA

Volné termíny připravujeme:

 

Vyplň prosím pečlivě přihlášku na seminář. Pro rezervaci Tvého vybraného termínu je potřeba zaplatit, platbu prosím vždy uveď s variabilním symbolem, který je uveden na faktuře. Faktura Ti hned po vyplnění a odeslání objednávky bude vygenerována a zaslána na email. Po připsání platby na náš účet Ti přijdou na email detailní informace ohledně konání semináře. 

Těšíme se na Tebe.   

A JEŠTĚ TROCHU FOTEK Z PRŮBĚHU NAŠICH ŽENSKÝCH SEMINÁŘŮ 

NOVÉ PODZIMNÍ TERMÍNY PŘIPRAVUJEME

snimek-obrazovky-2016-11-20-v-22-20-35

 

Věřím, že Ti náš seminář opravdu pomůže stát se šťastnou, vyrovanou a spokojenou ženou. 

Těším se na naše osobní setkání! 

“Žij svůj život v rovnováze”

 

Pavla Rožumberská