Transformační seminář  "Hormonální jógová terapie" usedlost BUCHOV

16. - 19. listopadu / čtvrtek - neděle

Zažij se mnou transformační hormonální víkend ve stylové usedlosti v osadě Buchov, kde bude tento historický prostor jen pro naši uzavřenou skupinu hormonálně naladěných žen. Poznej společně se mnou lépe sama sebe a zlepši tak kvalitu svého života a svých vztahů sama k sobě, a tak i ke všem ostaním... Těším se na Tebe.

Pavla Rožumberská 

A O ČEM BUDE HORMONÁLNÍ VÍKEND?

 • 1

  HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE

  Hormonální jógová terapie je přírodní léčba – naučíš se kompletní sestavu cviků vycházejících z hatha jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a harmonizace hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy spojené s nízkou hladinou hormonů.
 • 2

  CYKLICKÁ ŽENA

  Cykličnost dává nám ženám k dispozici neuvěřitelné schopnosti. Přináší nám soustředění, jasný záměr a logické uvažování, umožňuje nám vytvářet lepší vztahy s druhými, prohlubuje schopnost řešit problémy, přicházet s kreativními myšlenkami a s intuitivními nápady a poskytuje hluboké ženské porozumění. Je obrovským osobním i pracovním potencionálem. Během víkendu se s tímto naším ženským darem více seznámíš.
 • 3

  MENSTRUACE JAKO DAR A MENOPAUZA JAKO ZAČÁTEK

  Fáze menstruace je obdobím odevzdání se, klidu a míru i pocitů propojenosti se sebou sama. Obdobím duševní pohody, které může představovat příjemnou a vítanou úlevu. S přechodem - menopauzou přichází fáze Čarodějky, ve které se ženě otevírá silně její tvořivost, protože děti už jsou většinou venku z hnízda a ony mají mnohem více prostoru pro sebe sama.
 • 4

  ČAKRY JSOU MOŘEM ENERGIE

  Existují určitá spojovací místa mezi energetickým “mořem” prány (životní energie), jež nás obklopuje, a mezi naším fyzickým tělem - čakry. Jako energetická, nebo silová centra. Posílení a harmonizace čaker a jejich funkce jsou pro naše tělesné, duševní a spirituální zdraví velmi potřebné.
 • 5

  ANTISTRESOVÉ CVIKY

  Stres je bohužel fenoménem této uspěchané doby, která nás zžírá, nervuje, ale hlavně ničí naše zdraví! Boj s ním je vysilující, ale pouze když si s ním nevíme rady. Když se naučíme, že se samy můžeme pozitivně ovlivňovat, posílí to naši sebedůvěru a dokážeme pak snadněji a šťastněji kráčet životem. Naučíš se ty nejúčinnější dechové techniky a antistresové cviky, které Ti v boji se stresem pomohou, kdykoli potřebovat.
 • 6

  RECITACE MANTER

  Mantry jsou artikulované zvuky, které sjednocují podvědomí, vědomí a nadvědomí. Není to jen ledajaký zvuk, je to cesta, která čistí a osvobozuje mysl prostřednictvím síly vibrace. I zpěv manter nás bude během víkendu provázet. Nemusíš se ničeho obávat, ba naopak jsou vynikajícím prostředkem na odblokování krční čakry.
 • 7

  POSVÁTNÝ RITUÁL

  Společný ženský rituál pro vytvoření posvátného okamžiku a místa s podporou všech 4 základních živlů: vzduch, oheň, voda, země. Vše s jasným záměrem a podporou celého ženského kruhu pro naší další cestu.
 • 8

  OSOBNÍ ROZVOJ

  Podělím se s tebou o můj osobní příběh týkající se jak mě samotné, tak mého posunu v životě. Bude o tom, kterými projekty a především lidmi jsem se nechala inspirovat ve vzdělávání sebe sama, a kteří mi na mé cestě nesmírně pomohli a pomáhají. Věřím, že mohou inspirovat a pomoci i Tobě, a tak získáš konkrétní odkazy na webové stránky a doporučenou literaturu a filmy.

NĚCO O HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPII, KTERÁ NÁS BUDE BĚHEM VÍKENDU PROVÁZET

V TOMTO VIDEU ODPOVÍDÁM NA NĚJČASTĚJŠÍ OTÁZKY K HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPII

Více detailnějších informací k samotné hormonální jógové terapii najdeš zde:  HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE

 

ŘEŠÍŠ VE SVÉM ŽIVOTĚ NĚJAKÝ Z TĚCHTO PROBLÉMŮ?

 • NEMÁŠ RÁDA SVOJÍ MENSTRUACI?

  Řešíš nepravidelnou menstruaci, bolestivou menstruaci, ztrátu menstruace a ovulace, premenstruační syndrom (PMS), cysty na vaječnících, polycystické vaječníky PCO a jejich symptomy jako nadměrné ochlupení, akné nebo přibývání na váze?
 • NEMŮŽEŠ OTĚHOTNĚT?

  Řešíš neplodnost způsobenou hormonální nerovnováhou, špatným prokrevním či svalovou křečí v pánevní oblasti, nebo srůsty na vejcovodech?
 • TRÁPÍ TĚ SYMPTOMY SPOJENÉ S MENOPAZOU?

  Řešíš předčasnou menopauzu, návaly horka, nespavost, podrážděnost, deprese, emocionální nestabilitu, snížení paměti, ztrátu vitality, nízké libido, urogenitální suchost, migrény, osteoporóza nebo inkontinenci?
 • NEMÁŠ ČAS SAMA PRO SEBE?

  Nemáš čas se zastavit a věnovat sama sobě. Svému tělu, duši, zdraví. Nemůžeš najít alespoň chvíli být u sebe doma, ve svém dokonalém těle, takovém jaké je, se svou klidnou myslí a především vědomým dechem. Tam, kam nikdo jiný nemůže, jen ty sama?
 • CÍTÍŠ STRES A TLAK NA VÝKON?

  Dopřej sama sobě víkend plný harmonizace, sdílení ženskosti, otevřenosti, odpočinku a spojení sama se sebou a svým hlubokým vnitřním já v překrásném prostředí podhůří Orlických hor. Tento víkend bude ideální pro poznání, co je právě pro Tvůj osobní rozvoj to důležité.

JAK SE BUDEŠ CÍTIT PO ABSOLVOVÁNÍ VÍKENDU? 

Transformační hormonální víkend Ti pomůže nalézt cestu více sama k sobě, ke svému ženství, otevře Tvou mysl a pomůže obnovit Tvou vlastní intuici.

 

PROGRAM VÍKENDU

ČTVRTEK:

17.00 - 18.30 příjezd + ubytování

19.00 - 20.00 večeře

20.00 - 22.00 večerní společný program

 

PÁTEK:

7.30 - 8.30 snídaně

9.00 - 12.30 společný program

12.30 - 13.30 oběd

14.30 - 18.30 společný program

19.00 - 20.00 večeře

20.00 - 21.30 společný program 

 

SOBOTA:

7.30 - 8.30 snídaně

9.00 - 12.30 společný program

12.30 - 13.30 oběd

13.30 - 16.30 volný program

16.30 - 18.30 společný program

19.00 - 20.00 večeře

 

NEDĚLE:

7.30 - 8.30 snídaně

8.30 - 12.30 společný program

12.30 - 13.30 oběd

do 14.00 odjezd

 

 

 JAKÝ ZÍSKÁŠ NAVÍC BONUS?

Jako BONUS si ze semináře odneseš MANUÁL HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE. V tomto pracovním sešitu budeš mít srozumitelně sepsaná všechna probraná témata, jógové sestavy, dechová a antistresová cvičení, důležité tipy a odkazy. Jednoduše zde budeš mít zaznamenané vše, co Ti pomůže pokračovat ve cvičení sestavy Hormonální jógové terapie v pohodlí Tvého domova. 

Také Tě čeká společný ženský rituál pro vytvoření posvátného okamžiku a místa s podporou všech 4 základních živlů: vzduch, oheň, voda, země. Vše s jasným záměrem a podporou celého ženského kruhu pro naší další cestu.

CENA VÍKENDOVÉHO SEMINÁŘE JE 3.980 Kč

 PROČ PRÁVĚ TEĎ?

 • Na plánovaném semináři je omezený počet míst pro možnost kontroly každé účastnice při provádění cvičení, a dále pro prostor na individuální konzultace a řešení konkrétních problémů a dotazů.
 • Získáš jedinečnou možnost lépe pochopit a porozumět sama sobě, a tak se vydat na svojí osobní cestu změny, která Tobě i Tvému okolí přinese kvalinější a hodnotnější život.
 • Tak neváhej a vydej se na cestu se mnou. Začni žít naplno teď " včerejšek je ten tam, zítřek nám není znám a právě dnešek je ten největší DAR".

GARANCE SPOKOJENOSTI

V případě Tvojí neúčasti z Tvého osobního důvodu jsou peníze nevratné. 

Pokud ale kurz absolvuješ a nebude Ti kvalitou vyhovovat, pak nám do 30 dnů po absolvování můžeš napsat a my Ti vrátíme peníze zpět na Tvůj účet.

PŘIPOMENUTÍ: 

 • Víkendový seminář Hormonální jógové terapie je vhodný právě pro Tebe, pokud chceš lépe pochopit a porozumět sama sobě, a tak se vydat na svojí osobní cestu změny, která Tobě i Tvému okolí může přinést kvalinější a hodnotnější život.

NA SEMINÁŘI SPOLEČNĚ PROJDEME: 

 • 1

  Kompletní sestavu Hormonální jógové terapie

 • 2

  Cyklickou ženu

 • 3

  Menstruace jako dar a menopauza jako začátek

 • 4

  Čakry jsou mořem energie

 • 5

  Antistresové cviky

 • 6

  Recitaci manter

 • 7

  Posvátný rituál

 • 8

  Osobní rozvoj

 • Jako BONUS si ze semináře odneseš MANUÁL HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE. V tomto pracovním sešitu budeš mít srozumitelně sepsaná všechna probraná témata, jógové sestavy, dechová a antistresová cvičení, důležité tipy a odkazy. Jednoduše zde budeš mít zaznamenané vše, co Ti pomůže pokračovat ve cvičení sestavy Hormonální jógové terapie v pohodlí Tvého domova.

 • Také Tě čeká společný ženský rituál pro vytvoření posvátného okamžiku a místa s podporou všech 4 základních živlů: vzduch, oheň, voda, země. Vše s jasným záměrem a podporou celého ženského kruhu pro naší další cestu.

 • Kurz se koná na speciálním místě USEDLOSTI HAMERNICE, které nám bude v naší transformaci během celého víkendu velkým pomocníkem.

USEDLOST BUCHOV

Polosamota Buchov se nachazí uprostřed polí a lesů v Kraji blanických rytířů mezi Benešovem a Vlašimí na dohled bájné hory Blaník. Usedlost stará zhruba 200 let se skládá z centra, stodoly a domečku. K objektu patří také rozlehlá zahrada s rybníkem, sezením a ohništěm. Kousek od usedlosti s výhledem na horu Blaník je rituální místo s teepee, kde bude probíhat posvátný rituál.

CENA VÍKENDOVÉHO SEMINÁŘE JE 3.980 Kč

STRAVA A UBYTOVÁNÍ

Vegetariánská strava:

 • snídaně, oběd, večeře
 • 350 Kč / osoba den
 • doporučujeme Ti minimálně týden před víkendovým seminářem nekonzumovat alkohol a odlehčit stravu od tučných a těžkých jídel

Ubytování:

 • povlečené postele 350 Kč / osoba noc
 • matrace s povlečním 250 Kč / osoba noc

Jak se dostaneš na místo můžeš prozkoumat zde:

 KONTAKT USEDLOST BUCHOV

 

REZERVACE VÍKENDOVÉHO KURZU 

 

CENA  SE SKLÁDÁ:

- kurzovné za víkendový seminář 3.980 Kč

- 3x ubytování postel za 1050 Kč (matrace 750 Kč)

- 3x plná penze za 1050 Kč

Na místě při příjezdu zaplatíš cenu ubytovaní 1050 (750) Kč a za vegetariánskou plnou penzi 1050 Kč. Celkem tedy 2.100 (1800) Kč. Nyní zaplatíš částku za kurzovné.

Vyplň prosím níže přihlášku, platbu za kurzovné prosím vždy uváděj s variabilním symbolem, který je uveden na faktuře, která bude vygenerována a zaslána na email po odeslání vyplněné přihlášky. Po připsání platby na náš účet Ti přijde na email potvrzení o platbě a info k víkendovému semináři.

Těším se na Tebe.  

 

 

snimek-obrazovky-2016-11-20-v-23-26-40

Věřím, že Ti náš seminář opravdu pomůže stát se šťastnou, vyrovanou a spokojenou ženou. 

Těším se na naše osobní setkání! 

“Žij svůj život v rovnováze”

 

Pavla Rožumberská