JÓGA NA OSTROVĚ BOHŮ S PAVLOU ROŽUMBERSKOU 18. - 28. BŘEZNA 2018

Privátní luxusní vila v indonéském duchu se soukromou zahradou a bazénem, pouze pro 12 osob, 7  min pěšky od pláže!

Čeká nás spirituální pobyt na krásném Bali, plný pozitivní energie pro znovunalezení své vnitřní síly. 10 nocí, 11 dní plných harmonizační jógy, meditací, rituálů, relaxací, a to vše v kruhu žen, na překrásném Bukitu, kde se budeme věnovat pouze samy sobě! 

 

 

 

 

ODMĚŇ SE A UŽIJ SI ČAS SAMA PRO SEBE V PŘEKRÁSNÉM A EXOTICKÉM KOUTĚ SVĚTA, KTERÝM OSTROV BALI JE

LOKALITA

Nová luxusní vila se nachází v klidné lokalitě na jihu Bali na Bukitu, pešky cca 7 minut od pláže Bingin, kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. Na pláži jsou také výborné rybí restaurace, kde je možnost obědů nebo večeří. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang a chrám Uluwatu. Vstup na samotnou pláž je po schodech. Průměrná teplota vzduchu je 31C a vody 27C.

 

LUXUSNÍ VILA, POUZE 12 VOLNÝCH MÍST

Přivátní vila je zařízená s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace a v ceně je snídaně. Má celkem 5 klimatizovaných ložnic, 3x dvoulužková ložnice + 2x třílužková ložnice, 5 koupelen. Nechybí TV v každém pokoji, rychlá wifi, každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, pronájem skútra, auta, balijské masáže, řidiče a další. V ceně pobytu je také česká delagátka.

 

CO JE ZAHRNUTO V CENĚ 29.990 Kč

 • 1

  10 x ubytování v luxusní privátní vile s bazénem

 • 2

  snídaně ve vile

 • 3

  2 x celodenní výlet po Bali

  1. výlet: UBUD rýžoviště Tegalalang, rýžové terasy, TIRTA EMPUL očistné pramenty, GUNUNG KAWI hinduistické chrámy, opičí prales v Ubudu, UBUD MAREKT podle času nákupy 2. výlet: TANAH LOT nejznámější chrám na Bali, JOSHUA DISTRICT ekologické kontejnery prohlídka, možný společný oběd, SEMINYAK podle času nákupy
 • 4

  česky/slovensky mluvící delegátka během celého pobytu

 • 5

  pojištění CK proti úpadku

 • 6

  transfery letiště – vila – letiště

 • 7
  Cena NEZAHRNUJE zpáteční letenku, v případě zájmu Ti letenky zařídí CK a tak můžeme již z Prahy letět společně. Cena zpáteční letenky se pohybuje kolem 18.000 Kč za osobu, záleží s jakým časovým předstihem se kupuje.

 JAKÝ NÁS ČEKÁ PROGRAM? 

 

 • 1

  JÓGA

  2 x denně lekce jógy při východu a západu slunce na pláži nebo u bazénu naší privátní vily. Během pobytu vyzkoušíme různé styly jógy – od klidné relaxační Hathajógy přes Vinyása jógu, Jógu pro zdravá záda, Hormonální jógovou terapii.
 • 2

  RELAXACE A MEDITACE

  Mysl zklidníme při relaxačních a meditačních technikách, rituály budeme oslavovat naše dokonalá ženská těla.
 • 3

  ŽENSKÁ TÉMATA

  Společné povídání a sdílení ženských příběhů a zkušeností týkajících se ženské cykličnosti, rodinných a partnetských vtahů, intimity, lečení jizev, odstranění obav a nejistot.
 • 4

  PÁNEV - KOLÉBKA NAŠEHO ŽIVOTA

  V tomto večerním semináři podpoříme Tvou cestu k vlastní ženské síle, k naplňující sexualitě, k Bohyni, která žije uvnitř Tebe. Seminář je o poznávání, léčení a rozvíjení sebe jako ženy a také o propojení se zdrojem Tvé ženské síly a životní energie.
 • 5

  OSOBNÍ KONZULTACE

  Pakliže budeš chtít, můžeš využít osobní konzultaci, která probíhá formou individuálního osobního sezení. 60min./980Kč

Věřím, že si společnou dovolenou na Bali užijeme. 

“Žijte svůj život v rovnováze” 

Pavla Rožumberská

 

CENA 29.990 Kč + LETENKA

Zde je možné udělat rezervaci. Jelikož máme volných jen 12 míst, závaznou rezervací se počítá zaplacená záloha ve výši 13.000 Kč.  Následně se pak hradí letenka cca 18.000 Kč (září 2017) a 2 měsíce před odjezdem zbývající doplatek za ubytovaní 16.990 Kč (leden 2018).     

Celková cena zájezdu je 47.990 Kč.